Ми використовуємо файли cookies на цьому веб-сайті, щоб поліпшити якість Вашого обслуговування.

Теплові насоси АІК -

високотехнологічне обладнання для опалення, гарячого водопостачання і кондиціонування будинків та промислових будівель.

 

Це один із самих економічних та екологічних способів опалення, так як працює на природній енергії грунту, грунтовых вод чи повітря.

Чим тепловий насос вигідніший за традиційне опалювальне обладнання

Економічність та висока ефективність

Тепловий насос у 4-5 разів зменшує рахунки за опалення за рахунок ефективного використання енергії (із 1 кВт електрики тепловий насос виробляє 3-5 кВт теплової)

Система 3 в 1

Тепловой насос – єдиний прилад, який Вам потрібно встановити, щоб забезпечити будинок теплом у холодну пору року та безперебійною гарячою водою і охолодженням у жарку.

Енергонезалежність

Тепловий насос використовує природне тепло води, землі та повітря. Ви не залежите від дорогого підключення до газових магістралей та цін на газ і значно менше – від цін на електрику.

Екологічність

Теплові насоси безпечні для навколишнього середовища та для використання в будинку: відсутній вогонь згоряння, а отже труби для витяжки та неприємні запахи.

Насоси MINI-Econom отримали міжнародне маркування Energy Label
15.10.2018 20:20

Насоси MINI-Econom отримали міжнародне маркування Energy Label >>>

Як облаштовані теплові насоси? Вся правда про популярну технологію енергозбереження та теплової генерації. Чи справді встановлення теплових насосів таке вигідне?
09.10.2018 23:50

Як облаштовані теплові насоси? Вся правда про популярну технологію енергозбереження та теплової генерації. Чи справді встановлення теплових насосів таке вигідне? >>>

Де застосовуються теплові насоси? Коли використання установок для генерації теплової енергії фінансово виправдовує себе.
09.10.2018 23:25

Де застосовуються теплові насоси? Коли використання установок для генерації теплової енергії фінансово виправдовує себе. >>>