Ми використовуємо файли cookies на цьому веб-сайті, щоб поліпшити якість Вашого обслуговування.

Теплові насоси АІК -

високотехнологічне обладнання для опалення, гарячого водопостачання і кондиціонування будинків та промислових будівель.

 

Це один із самих економічних та екологічних способів опалення, так як працює на природній енергії грунту, грунтовых вод чи повітря.

Чим тепловий насос вигідніший за традиційне опалювальне обладнання

Економічність та висока ефективність

Тепловий насос у 4-5 разів зменшує рахунки за опалення за рахунок ефективного використання енергії (із 1 кВт електрики тепловий насос виробляє 3-5 кВт теплової)

Система 3 в 1

Тепловой насос – єдиний прилад, який Вам потрібно встановити, щоб забезпечити будинок теплом у холодну пору року та безперебійною гарячою водою і охолодженням у жарку.

Енергонезалежність

Тепловий насос використовує природне тепло води, землі та повітря. Ви не залежите від дорогого підключення до газових магістралей та цін на газ і значно менше – від цін на електрику.

Екологічність

Теплові насоси безпечні для навколишнього середовища та для використання в будинку: відсутній вогонь згоряння, а отже труби для витяжки та неприємні запахи.

Насоси MINI-Econom отримали міжнародне маркування Energy Label
15.10.2018 20:20

Насоси MINI-Econom отримали міжнародне маркування Energy Label >>>

Як облаштовані теплові насоси? Вся правда про популярну технологію енергозбереження та теплової генерації. Чи справді встановлення теплових насосів таке вигідне?
09.10.2018 23:50

Як облаштовані теплові насоси? Вся правда про популярну технологію енергозбереження та теплової генерації. Чи справді встановлення теплових насосів таке вигідне? >>>

Де застосовуються теплові насоси? Коли використання установок для генерації теплової енергії фінансово виправдовує себе.
09.10.2018 23:25

Де застосовуються теплові насоси? Коли використання установок для генерації теплової енергії фінансово виправдовує себе. >>>

Вiдео про нас

AIK EXPO

 

Тепловий насос – выгiдне та ефективне рiшення

 

З кожним роком тарифи на комунальнi послуги (опалення, гаряча вода та iн.) продовжують збiльшуватись. Тепловий насос – оптимальне рішення для власників приватних будинків, котеджів або будь-яких інших об'єктів. Він поєднує в собі три основних функції-опалення, кондиціонування, приготування гарячої води

Ціна на звичні джерела тепла і енергії (газ і тверде паливо) стає дедалі більше. Купити тепловий насос для опалення – значить відмовитися від дорогих статей комунальних платежів і скоротити щомісячну видаткову частину більш ніж в три рази. Компанія АІК ГРУП, є виробником українських теплових насосів AIK і надає весь спектр послуг, пов'язаних з продажем, встановленням та обслуговуванням теплових насосів в Києві і на території України.

 

Як працює інноваційна система опалення

 

Основне завдання таких установок перетворити низько потенційну енергію поновлюваного природного джерела (земля, вода, повітря) в високопотенційний і направити її на обігрів або ж охолодження об'єкта. Принцип роботи теплового насоса схожий з принципом роботи холодильника, тільки навпаки. Холодильні агенти, які використовуються в тепловому насосі, сертифіковані і дозволені для використання як в побутовому, так і в промисловому секторі. Під час роботи теплового насоса, в ньому відсутні будь-які процеси горіння, що робить його абсолютно безпечним, в порівнянні з традиційними джерелами опалення.

 

Різновиди теплових насосів

 

  • Геотермальнi теплові насоси. Джерелом енергії в даному випадку є безпосередньо грунт або ж грунтові води, водойми. Є найбільш ефективним, стабільним і не залежимо від зовнішньої температури повітря.
  • Повітряні теплові насоси. Джерелом енергії є повітря, що призводить його в залежність від зовнішньої температури, менш ефективний, порівняно з геотермальних, але також набагато ефективніше традиційних джерел (газ, твердотоп, електро)

 

Ще одним критерієм класифікації може служити потужність установки. В такому випадку виділяють побутові та промислові насоси для систем опалення. Перші більш доступні і менш потужні, а другі сконструйовані спеціально для великих об'єктів.

 

Крім опалювальних систем компанія АІК пропонує якісні проточні водонагрівачі і весь спектр послуг пов'язаних з їх обслуговуванням.

 

Чому купити тепловий насос в Україні у АІК це вигідно?

 

У нас Ви можете не тільки придбати обладнання та всі необхідні комплектуючі, а й отримати весь спектр послуг пов'язаних з ним:

  • проектування систем опалення та кондиціонування;
  • установка теплових насосів;
  • обслуговування та ремонт;

 

Як бачите, ми ведемо кожного клієнта від початку і до кінця. Крім якісного обладнання ви отримуєте його кваліфіковане обслуговування, а це збільшує термін служби і економить ваш бюджет.

 

Ціна на теплові насоси задоволена висока тільки на перший погляд. Окупність цих установок при раціональному і правильному використанні 3-5 опалювальні сезони. З огляду на те, що вартість газу і твердого палива постійно зростає, правильно інвестувати кошти в надійну установку, яка окупить себе і дозволить Вам економити кошти щомісяця. Оцініть всі переваги співпраці з природою разом з тепловими насосами AIK!