Ми використовуємо файли cookies на цьому веб-сайті, щоб поліпшити якість Вашого обслуговування.

AIK SLIM – новий інверторний тепловий насос від компанії АІК ГРУП

На базі геотермального теплового насоса AIK Slim, котрий відмінно зарекомендував себе на ринку, пропонуємо Вам доступне рішення для опалення та охолодження котеджів, житлових будинків.

Invertornue-nasosu-AIKAIK Slim – це нова серія інверторних теплових насосів. Моделі розрізняють за потужністю:

- AIK Slim-S Inverter 4-14 кВт
- AIK Slim-M Inverter 5-18 кВт
- AIK Slim-L Inverter 6-23 кВт
- AIK Slim-Х slave 10-20 кВт

Огляд ключових особливостей інверторного теплового насоса AIK Slim AIK Slim

 

Даний тепловий насос може використовуватися з будь-яким геотермальним джерелом тепла. Одним з вигідних переваг є можливість підключення зовнішнього баку.

Робота цього інверторного насоса характеризується максимальною ефективністю, а також низьким рівнем шуму, завдяки хорошій ізоляції.

Компактний дизайн AIK Slim забезпечує максимальний рівень комфорту експлуатації, а надзвичайно низькі експлуатаційні витрати забезпечують високу річну ефективність. За допомогою ексклюзивної системи AIK OnLine Ви зможете здійснювати віддалене управління і контроль за системою. В новій лінійці Slim є можливість додавання модулів розширення Slim-X (Slave) до головного теплового насоса (Invertermaster), що дозволяє істотно скоротити капітальні вкладення коштів.

Ця інформація зацікавить, перш за все, тих, перед ким стоїть завдання опалення, нагріву гарячої води та кондиціонування будинків площею від 60 до 500 кв. м.

Безперечною перевагою є компактність внутрішнього блоку, який займає дуже мало місця (60х140х35 см). У невеликому будинку актуальним є питання економії місця, а такий невеликий блок може поміститися в малогабаритній котельні.

Вода в гідромодулі може нагріватися до + 60°С, а охолоджується до + 5°С.

Впроваджена інверторна технологія дозволяє робити плавний запуск холодильного компресора. Це допомагає звести до мінімуму коливання температури і енергоспоживання, забезпечуючи найвищий рівень комфорту, надійність і ефективність теплового насоса для власників житла.

Система проста в обслуговуванні, зміна температури програмується за таймером, інтелектуальний блок керування оптимізує всю роботу системи.

Завдяки своїм перевагам, тепловий насос AIK Slim успішно застосовується в різних умовах і привабливий з точки зору окупності і енерговитрат (на відміну від більш потужних моделей теплових насосів), для впровадження в багатьох регіонах України в будь-яких погодних умовах протягом всього року.