Ми використовуємо файли cookies на цьому веб-сайті, щоб поліпшити якість Вашого обслуговування.

Теплові насоси «АІК» у Каталозі Технологій програми «IQ Energy»

Програма IQ energy це фінансовий інструмент для удосконалення у сфері енергоефективності в житловому секторі України та приведення його у відповідність до європейських стандартів. Програма розроблена та впроваджується завдяки Європейському банку реконструкції та розвитку.

Программа IQ energy Проекти енергоефективності, яким надається підтримка в рамках програми, складаються з інвестицій в енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення ефективності на рівні, щонайменше на 20% вище, ніж у порівнянні з середньо-ринковими показниками.

На офіційному сайті програми розміщено Каталог енергоефективного обладнання та матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування. Також на сайті складено і підтримується в актуальному стані Каталог Постачальників Каталог постачальників. Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

В рамках цієї програми відбувається співпраця з провідними фінансовими установами в Україні, котрі надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності. 

Детальна інформація про участь в Програмі надається кожним банком на його офіційному сайті:

ОТП Банк
Укрсиббанк
Райффайзен Банк Аваль
Креді Агріколь Банк

Крім власне фінансування, проект надає учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.

Якщо Ви бажаєте заощадити кошти на придбанні теплового обладнання для свого житла, радимо Вам спочатку дізнатися – чи бере участь компанія-постачальник в програмі ЄБРР? Тому що компанія АІК саме така!

На головній сторінці розділу «Теплові насоси» ліворуч представлено вибір компаній, серед яких потрібно обрати A&K GROUP. Після цього на сторінці будуть відображені пропозиції по тепловим насосам виробництва нашої компанії. Окремо звертаємо Вашу увагу, що під ціною вказано суму, яку можливо зекономити, завдяки участі в програмі. Як бачимо, умови є надзвичайно вигідними.

Як стати учасником програми IQ Energy? 

 

1. Перед тим, як придбати тепловий насос від компанії АІК, спочатку потрібно пересвідчитись, чи додано обрану модель насосу в Каталог програми. Потім учасник отримує рахунок-фактуру на оплату товару. З рахунком Ви направляєтесь до банку, який приймає участь у програмі, і оформлюєте товар в кредит. Будь ласка, майте на увазі, що отримати компенсацію можливо тільки за умови, що Ваш банк бере участь в програмі як банк-партнер.

2. На офіційному сайту програми IQ energy Ви маєте заповнити реєстраційну форму.

3. "Встановити обладнання, зробити фото до та після монтажу" – за умовами програми, Ви маєте зробити фотографію до та після монтажу устаткування, виконаного компанією АІК.

4. "Подати заявку на компенсацію» - за всіма фінансовими документами, а також зі світлинами об’єкту, Вам залишиться заповнити заявку на компенсацію. Для цього буде достатньо перейти за посиланням, що прийде на Вашу електронну пошту.

Правила та умови надання кредитів та грантів за Програмою фінансування енергоефективності в житловому секторі України – програмою IQ Energy

 

Всі процедури Вашої взаємодії з програмою регулюються спеціальними Правилами.

Вони складаються Загальної інформації, яка описує хто і яким чином може долучитися до програми та стати її учасником. А саме, декларується в першому розділі, будь-яка фізична особа може отримати грант в розмірі до 3 000 євро за одним або кількома проектами.

В другому розділі програми детально визначаються положення про позичальника за програмою IQ Energy, декларується, що програмою не встановлюється жодних обмежень для заявників на отримання фінансування.

Метою програми, як зазначено у третьому розділі Правил, є підвищення енергоефективності житлових помешкань – одноквартирних будинків (садибних та котеджних будинків) та квартир у багатоквартирних будинках.

Правила наводять список банків-партнерів – це організації, що надають кредити за програмою IQ Energy. Важливо відзначити, що кредити можуть бути отримані в будь-якому відділенні чи філії з наведеного Правилами списку, в тому числі, за допомогою кредитної картки.

В завершальній частині Правил наводиться правова інформація, яка регулює такі принципові питання, як розрахунок вартості фінансування, податки, оскарження, конфіденційність тощо.

Ознайомитись з Правилами та умовами надання кредитів за програмою IQ Energy Ви можете безпосередньо на сайті програми, завантаживши цей документ за посиланням: http://www.iqenergy.org.ua/landing/files/UA_IQ_Energy_Terms_and_Conditions.pdf

Час ставати енергоефективними! Долучайтесь до прогресивних технологій, стаючи частиною європейського високотехнологічного суспільства. Компанія «АІК», що вже стала учасником програми IQ Energy, готова допомогти Вам в цьому!