Ми використовуємо файли cookies на цьому веб-сайті, щоб поліпшити якість Вашого обслуговування.

Проектування систем опалення

Головна перевага теплових насосів в тому, що джерелом енергії для їхьої функціональності слугують поновлювані природні ресурси, що знаходяться у повітрі, грунтових водах та водоймах. Тому проектування систем опалення все частіше орієнтоване саме на теплові насоси різної потужності.

Покупцям обладнання АІК - проектування безкоштовно

 

Проектування опалення будинку — важливий технічний процес, що вимагає врахування:

 • тепловитрат будівлі;
 • площі обігріву;
 • виду опалювального обладнання.

Розрахунок та підбір теплового насоса заснований на типах режиму його роботи:

 • бівалентний;
 • моновалентний;
 • моноелектричний.

 Теплові насоси розрізняються за типом відбору теплової енергії, тому проектування опалення приватного будинку чи іншого об'єкта має ґрунтуватися на всіх наявних та потенційно можливих технічних факторах.

Проектування опалення будинку: вибираємо тип насоса правильно

Розрахунок та підбір теплового насоса має ще й економічну складову. Дотриматися балансу між ціною та  якістю — задача кожного, хто вирішив віддати перевагу інноваційним технологіям. Ринок енергозберігаючого обладнання дозволяє вибрати та  придбати тепловий насос бажаної потужності та ціни.

Розрахунок теплового насоса необхідний у всіх випадках монтажу опалювальної системи даного типу. Є недоцільною покупка занадто сильного або недостатньо потужного теплового насоса. Правильне проектування систем опалення — це запорука ефективності сезону обігрівання не  лише приватного будинку, але  й басейну, виробничо-побутового, торговельного об'єкта.

Грамотне, професійне проектування теплового насоса допоможе в рази скоротити споживану електроенергію. Вивчивши технічні можливості вашого будинку, досвідчені інженери і конструктори компанії "АІК ГРУП" допоможуть вибрати тип теплового насоса за категорією:

 • грунт-вода;
 • повітря-вода;
 • повітря-повітря.

Розрахунок та підбір теплового насоса потрібно здійснювати з урахуванням геологічної обстановки, кліматичних умов місцевості. На придбання опалювального обладнання того чи іншого виду впливають наявність (або відсутність) мережі грунтових вод, фактори зовнішньої вентиляції тощо.

Проектування опалення приватного будинку не аматорами, а фахівцями із відповідною ліцензією допоможе уникнути небезпечних моментів, що згубно впливають і на обладнання, і на ефективність роботи насоса. Важливо й те, що підбір теплового насоса за участю фахівців "АІК ГРУП" допоможе раціонально використовувати бюджет: витрати на придбання та монтаж теплового насоса будуть мінімально можливими.

Вартість теплового насоса залежить від безлічі товарно-технічних характеристик. Але всі витрати компенсуються зповна, якщо геотермальний насос для обігріву та кондиціонування будівлі встановити з урахуванням необхідної потужності.

Щоб знизити тепловтрати будинку, дачі чи комерційного об'єкта, необхідно будівлю утеплити. Підбір теплового насоса меншої потужності (а отже, більш за лояльною ціною) можливий при мінімальних тепловтратах об'єкта. Наприклад, для обігріву будинку без теплоізоляції необхідно 120 Вт / м2, тоді як для будинку з якісною теплоізоляцією - не більше 50 Вт / м2.

Проектування систем опалення з гарантією та за лояльною ціною

Розрахунок та підбір теплового насоса проводиться на підставі математичної формули, в яку входять:

 • загальна площа приміщень, що потребують обігріву;
 • показник споживання тепла (кВт);
 • витрати на нагрівання води;
 • час роботи насоса (кількість годин) і т.д.

Також проектування опалення будинку розраховується з урахуванням режиму роботи насоса без допоміжного оснащення (моновалентний), з іншим теплогенератором (моноенергетичного),та сумісно з іншим джерелом опалення (бівалентний).

Чи можна здійснити проектування системи опалення та розрахунок теплового насоса самостійно? Задля уникнення серйозних технічних, економічних проблем, а також форс-мажорів, пов'язаних із порушенням протипожежної безпеки, робити цього не слід. Підбір теплового насосата та всі проектно-монтажні процедури необхідно довірити досвідченим фахівцям. Ми видаємо гарантію на всі роботи, тому проблем із експлуатацією та сервісним обслуговуванням обладнання у вас не виникне.